HAKKIMIZDA

Plastik ambalaj sektörüne 2000 yılında adım atan sektörünün içinde yetişmiş olmanın verdiği avantajlarla, ULUYOL PLASTİK olarak üretim ve tüketim sürecinde yaşanan değişime hızla ayak uydurabilen, esnek yapısı sayesinde sektördeki yeniliklerin de öncüsü olmuştur. ULUYOL PLASTİK sektöründeki markalaşma ve ticari itibarını yüceltme konusundaki başarısıyla adından sıkça söz ettirerek, bugünlere gelmiş ve aydınlık bir geleceği vizyon edinmenin gururuyla, güçlükler karşısında yılmadan faaliyetlerine devam etmektedir.

Firmamız İzmir Torbalı'da olup, Baskısız Poşetler, Fidan Torbası, Galoş Naylonu, Çilek Örtüsü, Halı giydirme Poşeti, Saksı çeşitleri konusunda imalatına yön vermekle birlikte uygun maliyetlerde istenilen özellikleri dahilinde müşteriye özel üretim yapılabilmektedir.

ULUYOL PLASTİK, kendi yenilikleri ve yeni teknolojileri araştırarak gerekli gördüklerini kendi sistemine ve işleyişine dahil etmektedir. Plastik, Tarım ve teknolojileri konusundaki fuarları takip ederek kendisini sürekli güncel ve gelişime açık tutmaktadır.

İşletmemiz üretim kalitesi, işbirliği, zamanında teslimatı ve çevreye saygısıyla müşteri memnuniyetini esas almıştır. Geçmişten bu yana süregelen ve gelişmekte olan portföyümüz ve ilkelerimiz doğrultusunda sunduğumuz “kalite”, çalışmalarımızın ciddiyeti ve öneminin en güçlü kanıtıdır.

Siz değerli müşterilerimizden aldığımız enerji ve ilhamın bizleri ileriye yönelik müspet hedeflerimize ulaştıracağına dair hiçbir şüphemiz yoktur. Sizlerle başladığımız bu yolculukta , kurmuş olduğumuz sağlam diyaloglar ve dostluk köprüleri, işbirliği çerçevesinde ilişkilerimizi gün geçtikçe kuvvetlendirmektedir.